Izabella Liliana Jaworska-JaremkoAdwokat Izabella Liliana Jaworska-Jaremko jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła aplikację sądową we Wrocławiu oraz aplikację adwokacką pod patronatem nestora palestry wrocławskiej - Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w latach 1985-1987, adwokata Stanisława Afendy oraz adwokata Jerzego Kołodzieja.

Od 1987r. pracuje w zawodzie adwokata i kształci kolejnych aplikantów adwokackich, którzy tworzą wraz z nią kancelarię zapewniającą profesjonalną, opartą o wieloletnie doświadczenie zawodowe obsługę prawną.

Od 2013r. adwokat Izabella Liliana Jaworska-Jaremko jest członkiem Sądu Dyscyplinarnego Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu.

Kancelaria pracuje w oparciu o indywidualne zlecenia oraz umowy o stałą obsługę prawną.

Osoby fizyczne zawsze mogą liczyć na indywidualne podejście i wsparcie kancelarii, odpowiednio do charakteru sprawy. W trosce o dobro Klienta szczególną uwagę skupiamy na dokładnej analizie, identyfikacji i zrozumieniu sytuacji oraz Jego potrzeb. Pozwala to na precyzyjne zaplanowanie działań i skuteczną ich realizację.

Zapewniamy najwyższy profesjonalizm świadczonych usług, poufność i systematyczne przekazywanie informacji o stanie sprawy.

Naszymi Klientami biznesowymi są firmy produkcyjno-handlowe, budowlane, sieci handlowe, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz inni przedsiębiorcy.

W dziedzinie związanej z szeroko rozumianym obrotem gospodarczym, nasza kancelaria ma wieloletnie doświadczenie i praktykę zarówno w postępowaniu sądowym, jak i w działaniach pozasądowych oraz mediacyjnych.